| anna98 a întrebat:

Vreau cele mai draguta statusuri despre orice dar sa nu contina injuraturi! Dau si >FUNDITAbig grin<

3 răspunsuri:
| anna98 explică:

Multumesc. dar nu caut genul asta de statusuri.adica cine poate sa imi scrie statusuri cat mai originale va rog. Oricum multumesc celor care mi-au dat link'uri

| papusha_1605 a răspuns:

Stiu foarte multe statusuri dar nu stiu sa le zic pentru ca in acest moment nu le mai tin minte, dar te sfatuiesc sa cauti pe Google. Succes!