| ღMysteriousGirlsღ a întrebat:

TPU vreau si eu niste statusuri cu injuraturi pentru fitoase...hee hee

Răspuns Câştigător
| DumiY a răspuns:

Buna!
O sa iti dau cateva statusuri insa nu cu injuraturi.winking

Ştii ce? Poţi să te evapori. Îmi faci un bine.
Vrei atentie? Fa-te semn de circulatie!

Să nu crezi că nu`s în stare să țin pasu cu tine, să nu crezi că indiferența ta mă poate schimba, eu nu sunt rea…Sunt doar ca tine!

Tarfulita mica nu te oftica fara motiv
Ma bucur pentru tine am auzit ca o duci bine
Ca ala are masina si ca te si intretine

Poţi să mă urăşti, nu te condamn, dar când suntem faţă în faţă mai bine îmi eşti fană!

Şi nu-mi spune „ soro" că nu eşti fiica lu’ mama! Puţini mă cunosc. De ştiut, mă ştiu o grămadă. Unii ştiu de ce-s în stare, alţii nu vor să creadă!

Nu esti decat o marioneta si dai imrepsii ca esti vedeta! Ma faci sa rad, chiar esti penibila, dar tu crezi ca esti irezistibila!

Degeaba ma privesti cu ura, mereu o sa fiu mai buna! Mai bine l-ai linisti pe prietenul tau! Caci intoarce capul dupa mine mereu!

Ce`ai patit papusa` de te uiti urat la mine? Ai ceva cu mine? Sau doar teama de sine ca` sunt mai buna` ca tine?

Sper ca sunt destul de bune laughing
Pa, pa!

| InsaneAciD a răspuns (pentru DumiY):

Wow..frumoshappy Apreciez faptul ca le "injuri" intr-un mod civilizatrolling on the floor

| ღMysteriousGirlsღ explică (pentru InsaneAciD):

rolling on the floor) daca ai stii cum sunt astea de la mine din scoaalaa rolling on the floor)

| ღMysteriousGirlsღ explică (pentru DumiY):

Sunt super tari statusurile tale daca mai vrei mai poti sa-mi mai dai :* :X :X :*

| DumiY a răspuns (pentru ღMysteriousGirlsღ):

Păreţi frumoase, aproape culte. Atât de proaste şi din ce în ce mai multe!

Pentru cei care inca nu ma simpatizeaza, sa va zic ceva: Nu ma intereseaza.

Du-te-n pestera si mai evoluiaza macar o data evolutia urmatoare, sa sa fii mai desteapta!

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza. Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.

fara Lycra si solar, asta e bronzul natural, Si special pentru tine, DA TU, cea care te uiti la mine, Sunt mult mai buna decat tine!

Vezi tu scumpo o fi stat si cu tine stiu stiu si ca a arso cu altele dar el are o fata si pentru el fetita lui e cea mai importanta! :X

Am fite pentru ca imi permit! Ai ceva de obiectat? Asa ziceam si eu!

Te mai suporti? Eu nu te mai suport

Cand ma uit la poza ta imi vine sa sting monitorul. Ba nu, m-am razgandit, imi vine sa scot compu' din priza!

Haha, si eu care credeam ca ai ceva mai bun de facut decat sa-mi citesti statusul.

M`ai Inselat? … Asta e Esti Baiat [*]
[*] M`ai Mintit? … Am Trecut Cu Vederea [*]
[*] M`ai Jignit? … Se Mai Intampla [*]
[*] M`ai Vandut? … te-am Dat Dreaq`

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și dacă nu le-ai băga în seamă, ce-ar avea? Ai fi tu mai fițoasă ca ele!
Pa, pa.

| WhiteLore a răspuns:

Nu vreau ban oh go on

| ღMysteriousGirlsღ explică (pentru WhiteLore):

Nici nu se intelege!

| WhiteLore a răspuns (pentru ღMysteriousGirlsღ):

Daca injuri it da bantongue

| Melissa-Aylin_Dumitrascu_1992 a răspuns:

Ar fii mai ok sa nu le bagi in seama. Asa ele vor vedea ca te doare in fund de ele si asta e :*