| Hexiled a întrebat:

Vreau coduri pentru Transformice dar fara /facebook si /atelier 801 urgent daca se poate Dau FUnda + VOt!

5 răspunsuri:
| denisik32 a răspuns:

Nu exista alte coduri ..scz..am cautat si nu am gasit

| alexuta7235 a răspuns:

:O nu mai sunt nene laughing

| RaLuCuTzA1989 a răspuns:

Iti dau eu daca vrei unul de capsuni trebuie doar sa trimiti sms la 1259 cu textul PASS si sa dai codu pe adresa asta de email : lupualina2012@yahoo.com

| Hexiled explică (pentru RaLuCuTzA1989):

Te dracu de curva proasta ca stiu cum se fac capsunile mă crezi prost?! stiu că mi-l furi că mi-am băgat singurel căpsuni

| Hadarean_Alexia_1990 a răspuns:

Alte coduri... nu sunt dar daca. iti schimbi parola primesti branza sau capsuni, si un accesoriu