| maryucamary a întrebat:

Vreau idei de cadouri pentru Craciun! Cea mai creativa idee primeste funda!

4 răspunsuri:
| Chisa123 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa fie facute manual, dar in cazul in care lenea e prea mare poti apela la urmatoarele cadouri:
fete:fetele se gindesc la cum sa arate bine deci poti sa le ei spuma de par, oje etc.
baieti:pe baieti nu-i prea intereseaza cum arata lor le plac tehnologiile, deci ia ceva legat de tehnologie

| AndreeaGeorgiiGeO a răspuns:

Depinde pentru cine vrei cadoul:Mama, tata, sora, prieteni..etc

| dolcetrain a răspuns:

Gasesti tot felul de cadouri interesante pe http://Falit.net