| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

Vreau idei de denumiri de blog. Dar numele blogului vreau sa fie funny(gen "muc roz"), nu plictisitoare (gen "My life") tongue Cine imi da cele mai multe si cele mai ingenioase, creative si originale(deci sa nu existe siterui cu aceste denumiri) idei de nume de blog primeste funda :X Urgent!

Răspuns Câştigător
| Satan13 a răspuns:

Coate goale,pufosenia extraterestra,coada vacii,fundu' tau e in patu' meu,lumea neuronilor,piele de gaina,creier gol,supa de voma,love = devil & hate = angel,the hell,you are a dead man,monstri de ****,minciuna-i rahat, gunoi parfumat, mort dezgropat si zombi inviat. tongue
Asta e! Numai am inspiratie pentru mai mult.
Sper ca te-am ajutat.