| paul0013 a întrebat:

Am un blog si vreau sa-i fac un banner dar n-am nici idei nici nu stiu cum, deci cine vrea si e dispus sa-mi faca un banner 125X125 pentru blog primeste fundita.Alte detalii: titlil blogului e My life in few words si "sloganul" e Un blog simplu despre o viata atat de complicata, si linkul catre blog e http://myblog13.wordpress.com, deci imi face cineva un banner?

multumesc!:-*

Răspuns Câştigător
| sTeFaN. a răspuns:

Salut.Ma pricep la facut bannere...am avut si eu forume, bloguri etc.happyLasa-mi id tau pe privat si vb pe messenger.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel ca shadow, vreau si eu un banner pentru blog, bannerul sa fie 468x60 ( asta mi-a placut cum arata, dar daca sunt recomandate altele, astept sugestii). Titlu : "Totul despre Romania si mai mult…" si linkul catre blog este http://romania1918.wordpress.com/, poate cineva sa-mi faca un banner?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel ca shadow, am si eu un blog si vreau sa-i fac un banner, dar nu stiu nici cum si nici n-am idei... Dimensiunile. nu stiu. ceva ce ar merge in schimburi intre bloguri, cum a zis shadow 125 x 125 sau nu stiu. Titlu : "Totul despre Romania si mai multe... ", linkul catre blog http://romania1918.wordpress.com/, poate cineva sa imi faca un blog. daca da. sa ma contacteze la adresa de e-mail geornoiudumitru@yahoo.com sau ID de messenger grasut_93. Va rog sa ma ajutati :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori si eu un banner pentru www.alexica.haipa.ro. Daca vreti sa ma ajutati careva :( nu ma pricep deloc la astea am facut banner da pe diferite site-uri si nu`mi plac. alex. icsu idu`l de messenger contactati-ma!

| grafic.design a răspuns:

Daca mai vrei banner da un mesaj privat.

| alexica_7324 a răspuns:

Am si eu un blog www.alexica.haipa.ro! Nu stiu sa fac banner sunt incepator.Ma ajuta cineva :(! Plsss. Y! M : alex. icsu