| IngridElena6 a întrebat:

Vreau idei despre cum sa iti organizezi ziua de nastere va rog

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Este dovedit stiintific faptul ca ceva organizat este mai putin memorabil decat ceva ce vine de la sine.
acum nu iau in calcul ceea ce e de baza:mancarea, prajiturile, tortul, invitatiile.

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Lasa-i pe prieteni sau familie sa o organizeze big grin

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Lasa-i pe prieteni sau familia ta sa o organizeze.

Răspuns utilizator avertizat
| Corinaemin a răspuns:

Invita-ti prietenii de familie.ei sigur vin cu cadouri substantiale laughing

| Drcb a răspuns:

Iesire in oras, club, pizza, picnic, petrecere acasa, petrecere in pijamale, iesire la bowling sau ceva jocuri, karaoke. Depinde de ce varsta ai si de ce iti place.