| Ddyanaa a întrebat:

Vreau idei pentru proba de talente pentru. miss. puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa gasesti un baiat care sa te ajute si tu sa fi o fata care asteapta cadoul de craciun langa un pom impodobit.Cineva imbracat in mos craciun sa aduca un cadou mare din care sa iasa baiatul,sa se puna in genunchi si sa-ti ceara mana, tu sa faci pe fericita, si apoi sa dansati putin valshappy. Foarte romantic si cred ca va placea juriului pentru ca in orasul meu o fta a castigat cu aceasta proba.

| Ddyanaa explică (pentru anonim_4396):

M-am gandit la o pantonima

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ddyanaa):

Fain si asa, dar sa fie amuzanta happy

| Ddyanaa explică (pentru anonim_4396):

La proba de halloween ma costumez in marinar dar trebuie sa ies pe scena sa fac o miscare.Idei ceva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ddyanaa):

Nu stiu daca trebuie sa faci cv asa sa arati ca esti marinar ai putea sa porti o conversatie cu un ajutor de al tau despre vreme,probleme ale navei sau cv de genu big grin ori ai putea sa canti au sa dansezi asa pe o melodie specifica marinarilor, asta ar fi amuzanthee hee. Alta idee nu am adica daca trebuie doar o simpla miscare poti sa te prezinti, sa invetezi un imn al marinarilor pe care sa-l spui thinking

5 răspunsuri:
| Bratzz a răspuns:

Cantat, dans, actorie, si cam atat cred ca se poatehee hee baftaaa ciuus :*