| Rebeeca17 a întrebat:

Vreau neaparat sa slabesc, ce sa mananc? dau FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| Bellinda99 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti trebuie sa tii un regim care sa nu contina:mancaruri prajite,sucuri acidulate,carne prajita(eventual carne de pui prajita).nu mai trebuie sa mananci cartofi prajiti,dulciuri si poti sa mananci iaurturi,sucuri naturale,cremvusti, carne de pui fiarta, salate de fructe si legume si cartofi natur.Succes! te pup!kiss

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai putina mancare si mai multa apa.

| Andrutzikka a răspuns:

Pai sa stii ca sportul este cel mai bun repediu pentru slabit.Si daca vrei si o dieta cauta o dieta destul de convenabila cat sa o respecti. Si sa nu faci greva foamei fiindca asta nu merge adica nici sa rabzi de foame nici sa fi plina. Incearca sa te feresti de alimentele prajite, happy