| xCrazyGirl a întrebat:

Hello, imi puteti spune cat costa un majorat (modest)? :* Adica cameraman, fotograf, dj, local (restaurant) ecc (si o discoteca macar pentru 2/3 ore, pe langa local) si mai stiu eu, tot ce va vine in minte. vreau sfaturi mai ales de la cei care si-au petrecut deja majoratul (nu vreau gen bal mascat ecc, vreau un majorat elegant) :* :* daca imi spuneti preturile in euro va ador, daca nu o sa incer eu sa-mi dau seama laughing multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Cu 30 de invitati-1000 euro

| xCrazyGirl explică (pentru express11):

Multumesc dar faza e ca as vrea sa stiu cat costa fiecare lucru in parte si sa am ceva idei, totusi mai am timp laughing) dar organizez de acum pentru ca sunt foarte proasta laughing serios nu-mi ajunge juma' de an laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu vorbesti de cameraman, fotograf, dj si modest in aceeasi fraza?

Un majorat modest inseamna un local, iti aduci tu muzica si fac prietenii poze

| express11 a răspuns (pentru suntserios):

Ca la nunta!

| xCrazyGirl explică (pentru suntserios):

Prefa-te ca nu am scris "modest" sunt in Italia de 7 ani si credeam ca inseamna altceva

| xCrazyGirl explică:

Eram ironica -.-"