| girlemita243 a întrebat:

Vreau sa aflu cateva date despre barbatii egipteni: religie, cum se comporta cu femeile(sotiile), cum se imbraca, ce drepturi au, daca se casatoresc cu mai multe femei in acelasi timp.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Egipt sunt mulsulmani, deci asta inseamna mai multe sotii, drepturi reduse ale femeilor, imbracamintea cred ca deja o stii. Daca vrei sa stii mai multe despre mulsumani si stilul lor de viata cauta pe goolge si mai mult ca sigur ai sa gasesti.