| dyanutzza_8343 a întrebat:

Vreau sa am parul cret, dar il am scurt pana la umeri.Nu vreau sa folosesc placa sau sa ma duc la coafor, nici moate ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Fa-l permanent

| Shuellen a răspuns:

Samponul pentru ondularea parului iti poate fi de folos si nici nu-l deterioreaza.Si ondulatorul poate fi de folos, dar cu o perie rotunda avand parul ud se poate rezolva. Te speli pe cap apoi iti scuturi parul il lasi umed si aplici spuma pe par apoi cu peria ti-l rasucesti si il usuci in acelasi timp cu uscatorul.