| anonim_4396 a întrebat:

Peste cateva zile am programare la coafor... problema este ca nu stiu cum sa ma tund... eu am parul cam pana la umeri si este foarte ondulat spre cret. Am observat ca atunci cand este mai scurt este implicit mai cret si se aseaza mai bine, totusi nu vreau sa tai prea mult din el. Intentia mea este sa stea cat mai cret posibil big grin aveti vreo idee? sa il tund in scari? sa il filez?

1 răspuns:
| Lala20 a răspuns:

Pai daca esti deja tunsa pana la umeri nu am alta idee. Daca vrei mai scurteaza putin sau incearca un bob dar nu stiu cat de bine ti-ar sta. Vecina mea care ar parul cret s-a tuns asa pana la umeri (un fel de bob) si ii sta fainwinking
Eu nu ti-as sugera sa iti faci scari pentru ca cele mai scurte ti-ar putea sta nasol daca e cret parul.