| mihaelaalol a întrebat:

Vreau sa am parul lung(folosesc un sampon pentru cresterea parului si nu are niciun efect! ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Miaunet a răspuns:

Te poti spala mai des pe cap, acesta este procesul pentru marirea parului, in apa se mareste parul( sa nu ne gandim ca stai cu el in apa... spala-te mai mult pe cap si el v-a creste) sper ca te-am ajutat. fundita? te rog

2 răspunsuri:
| Lvrkiosif a răspuns:

Il lasi sa creasca

| DelyDelia a răspuns:

Buna! Fate cu ulei de masline inainte sa te speli pe cap, si stai cu el cam 20-30 de minute. Sau poti sa iti prinzi parul intr-o coada pe timp de noapte. Asta ajuta mai bine la cresterea lui.
Funda pls! :*