| biencushh a întrebat:

Vreau sa fac modeling si as avea nevoie de niste informatii : varsta coresp, inaltimea si greutatea corespunzatoare. Ar trebui sa merg la o agentie de modeling sau exista si cursuri?

Răspuns Câştigător
| Alyceee a răspuns:

In general agentiile de modelling cauta fete de peste 14 ani, 1, 70 inaltime, iar greutatea variaza, in functie de inaltime, dar sunt cautate fetele cu corp "perfect", de tip 90-60-90. Cursurile de modelling sunt predate de agentiile de modelling, deci ultima intrebare nu prea-si are rostul. Succes daca te gandesti sa mergi pe drumul acesta! happy

1 răspuns: