| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Vreau sa fac o banda desenata cu adolescenti.Ceea ce vreau eu sa stiu este ce scenarii sa aleg.Va rog veniti cu idei de personaje,nume,si ceea ce e mai important,scenariul.

Asi fi foarte recunoscator deoarece am vrut sa fac asta de mult dar nu aveam idei.Multumesc!

4 răspunsuri:
| bobocel12 a răspuns:

Ceva haios, cu intamplari hazlii?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru bobocel12):

Cam asa dar si... dragostelaughing

| bobocel12 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Fireste ca poti baga ce-ti trece prin cap, dar sa fie interesant, cu cap si coada, captivant.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru bobocel12):

Asta stiu si eu dar vreau scenariu cap-coada.