| AdeElLl a întrebat:

Vreau sa fiu cu un baiat mai ...nesimtit sa zic asa e tare frumos, si se comporta cu mine cu nu se comporta cu alte fete.Cum sa il fac sa fie cu mine?

Răspuns Câştigător
| br2 a răspuns:

Pai ''nesimtit'' ...adica? Cel mai simplu e sa zambesti la el... daca te intreaba ceva sa ii raspunzi, sa lasi rusinea de-o parte. In rest daca si el te place si zici ca vorbeste frumos cu tine, totul va veni de la sine. Insa daca e nesimtit in adevaratul sens al cuvantului lasa-l drac laughing)) Cauta unul mai simtitwinking Bafta! astept raspunswinking

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Adica mai tupeist? E simplu apaeleaza la prieteni sa-i deschida ochii asupra ta, sa stie ca existi, ca-l doresti,apoi armele secrete ale fetelor: farmec, sensibilitate, zambet, sarm sunt arme care-l dezarmeaza nu? Actioneaza! Multa bafta!

| itscloudyoutside a răspuns:

Păi faptul că se comportă cu tine diferit decât cu celelalte fete, după părerea mea e un semn. E posibil să te creadă de treabă, sau chiar să te placă. Acum nu am eu de unde să ştiu, dar cred că totuşi eşti măcar puţin mai specială pentru el decât alte fete. Aşa că încearcă să-ţi faci curaj şi să vorbeşti mai mult cu el. Şi aşa o să vezi dacă într-adevăr te place sau nu. Vezi tu cum evoluează lucrurile. Sper că te-am ajutat.