| pinky_2290 a întrebat:

Am fost combinata cu un baiat vara trecuta. Acum stam in aceeasi banca la scoala. Uneori se comporta foarte frumos cu mine, alteori e foarte nesimtit. De ce? :-(

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

Singurul care iti poate raspunde la intrebarea asta este chiar el.
Atunci cand e intr-o toana buna, intreaba-l de ce se comporta asa, ce vrea sa insemne, spune-i ca esti contrariata si nu stii ce sa ma crezi.
Eu cred ca el inca te place si e nesimtit cumva sa te "pedepseasca" sau sa iti arate ca nu ii pasa.

2 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Pentru ca astia`s baietii.is ca vremea.
Azi e cald si frumos.maine e frig cu draci.

| Bubbles a răspuns:

Asa sunt baieti... mereu fac asa...