| buburuza0111 a întrebat:

Vreau sa fiu dj la un radio online sa pun muzica super cine ma ajuta?

8 răspunsuri:
| AndreIT97 a răspuns:

Pune remixuri multe, toate tipurile de muzica, in afara de populara si manele. Daca ai pune rock, ai atrage multi fani. Linkin Park, Breaking Benjamin, Green Day, Pillar Hope, Thousand Foot Krutch, Papa Roach, si alte tipuri de muzica. Smash Mouth, Owl City, iti dai tu seama. Bafta!

| buburuza0111 explică:

Da eu am 17 ani si am experienta ma contactezi la adresa de skype:buburuza892 ma numesc cristian

| FilmeOnlineFox a răspuns:

Buna iti las id meu de mess, si daca e discutam acolo! Sper sa ne intelegem! Multumesc anticipat ( ID - cihuletzu )

| FilmeOnlineFox a răspuns:

Men daca vrei sa fii Dj ID meu de messenger este : cihuletzu ---- Cauta-ma!

| ingereras a răspuns:

Buna daca doresti si ai timp liber eu te pot ajuta de curand am deschis un radio gen muzical :de toate... id de contact radio. spice40 astept sa vorbim daca te intereseaza.

| buburuza0111 explică (pentru ingereras):

Salut cu placere kear am timp liber si experienta in sambdcaster si vreau sa fiu dj cum te pot contacta ai skipe?

| buburuza0111 explică (pentru ingereras):

Salut cu placere kear am timp liber si experienta in sambdcaster si vreau sa fiu dj cum te pot contacta ai skipe?

| buburuza0111 explică (pentru ingereras):

Buna cum sa te contactez catama tu dar pe skype:buburuza892 ma numesc cristian