| LolyKissYou a întrebat:

Vreau sa gasesc o persoana pe fb, insa nu ii stiu numele, doar orasul, mai bine zis satul. Cum sa fac sa imi dea toate persoanele cu fb din satul respectiv? big grin

Răspuns Câştigător
| xtembix a răspuns:

Pai cauta o persoana din acel sat careia ii stii numele. Da la profilul acelei persoane si apoi apasa pe localitate. Acolo iti va arata toate persoanele din acea localitate.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.In bara de cautare scrie ceva fara sens, apoi iti va aparea mai jos mai multe spatii in care sa scrii orasul etc.