| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa gasesc o persoana ii stiu numele mic, orasul, descrierea fizica unde pot cauta in afara de Facebook, Instagram?

23 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Are persoana aia un motiv pentru care numai vorbeste cu tine? Atunci las-o in dz ei, nu te place un om lasa-l in pace

| SilentRain a răspuns:

Nu o face, e un comportament toxic
Daca un om nu vrea sa fie cautat, tu nu te poți băga cu forța în viața cuiva, in ritmul asta atragi doar ură și dispreț din partea acelui om

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Da lasă omul sa caute poate e fratele pierdut, tatăl rătăcit ce știi tu...

Pai gândește-te și tu Facebook folosește majoritatea... poate are tiktok, snap, dar cine știe ce are.

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Vrei sa taci?
Habar nu ai despre ce este vorba, da mereu ai ceva de zis

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Bine ca le știi tu pe toate, urâto

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Nu le știu pe toate Vaco, eu comentez când știu ceva și nu mă bag ca musca in lapte...așa cum faci tu

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Ce drăguț vorbești ca gagica-tu love struck kiss

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Nu am unul și nici n-am avut vreo dată
Nu vrei sa te oferi tu daca tot nu merge cu băieți? laughing)))

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Hopa acum ma vrei, urâto?! Ce ți-e și cu oamenii ăștia...

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

De preferat după ce nu mai respiri, evident după ce îmi lași mie casă, singura ta iubire adevărată

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Huooo nici mort nu-ți las casa. La munca!

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Nu va mai certati fetiscanelor

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Hai sa incercam tu mori și lasă casa mie, vedeam noii pe urmă dacă te faci sau nu stafie
Și cum sunt un suflet mare...o să te ajut eu cu frânghia... sau poți folosi jartica de la chiloți sa te spânzuri

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Nah nu mor eu asa ușor.
Tu ce ziceai că-ți mai face tusea? Alte semne de covid, ceva nou?hee hee

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am făcut nimic boss

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Uite cum îmi poartă ea de grijă, hoașca dracu laughing)
Încă tușesc fara sa am alte simptome, nu mai prind ziua de mâine

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Daca trageti jartica de la chilotei. o sa ramaneti fara happy Nu ca m-ar deranja

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

E pai vezi n-am motive să-ți las casa dacă mori mâine laughing

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Mmm pervers tu așa

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Nu mai sa vad eu contractul de la casă în mână, mă ambiționez de-al dracu și mai trăiesc 100 de anii laughing)

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Of bine brb

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Bine,pa!

Răspuns utilizator avertizat