| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa'i trimit un mesaj prietenului meu de noapte buna si nu stiu ce sa'i ziclaughing)big grin. Ceva >idei?:

Răspuns Câştigător
| adry5522 a răspuns:

De ce inchidem ochii cand dormim? De ce inchidem ochii cand visam? De ce inchidem ochii cand sarutam? Pentru ca cele mai pretioase lucruri nu se poate vedea cu ochiul. Cand inchid ochii, te vad pe tine! Noapte Buna.

Iata si luna...si e plina ca si sufletul tau: plin cu lumina.Vad si o stea, care prin lucirea sa mi-a transmis zambetul tau.Multumesc.Noapte buna.

5 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

@adry: expeditorul, nu expediatorulhee hee

| usy313 a răspuns:

Noapte Buna! big grin

| adry5522 a răspuns:

. Ma scuzati de deranj>big grin

| adry5522 a răspuns:

Scuze blushing

| adry5522 a răspuns:

In acest moment milarde de oameni dorm, milioane se indragostesc, milioane mananca, doar o singura persoana draguta din toata lumea citeste acest sms de noapte buna!