| AdiFCSB a întrebat:

Hey tpu..merge sa trimit cateva mesaje unei persoane? de p tel pe alt telefon.adik ea nu are nici un mesaj si eu vreau sa'i dau cateva dintre mesajele mele..sa poata sa trimita.nush daca ati inteles.dau funda celor care stiu big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nope, nu se pot transfera sms-urile; Dar ii poti transfera niste credit. Daca esti pe Cosmote, *100# - Transfer credit; Selecteaza nr-ul caruia vrei sa ii transferi creditul, iar apoi selecteaza suma pe care vrei sa o trimiti. [Iti va arata acolo optiunile]. Scuze daca te-am dezamagit in privinta sms-urilor.