| traian30 a întrebat:

Vreau sa ii fac un cadou unei fete, cu ocazia zilei ei de nastere. Face 15 ani pe 24 ianuarie. De fel e cam baietoasa si joaca jocuri gen NFS si Metin2. Mie imi place de ea si as vrea sa avem o relatie asa ca nu ii pot face un cadou obisnuit... va rog sa imi raspundeti cat mai curand. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

I-ai dragă o șapcă + o ciocolată.
Sau dacă nu un CD cu muzică, sau o crăciuniţă (floare) că tot sunt sărbătorile.
Sau ba chiar un parfum!

1 răspuns:
| đɾεαmεɾ a răspuns:

Eu am 14 ani..si sincer si eu sunt cam baietoasa(dintre cei 3 cei mai buni prieteni ai mei cu care stau toata vara 2 sunt baieti)..deci intr-un anume fel sper ca te pot ajuta..Eu iti aduc urmatoarele sugestii de cadouri: Doua medalioane ..care separate sunt cate o jumatate de inima(care daca se unesc formeaza un mesaj frumos, tu ai putea lua o jumatate iar ea cealalta jumatate), de asemenea ai putea lua o bratara cu un mesaj special pentru ea sau un ursulet mare de plus, sincer mie imi plac si unele sepcii care le poarta baietii(insa nu stiu ce gusturi are ea). Sper ca te-am ajutat, succes!