| cristianorudi7 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar placute de identificare de pe net, mai corect de pe www.okazii.ro si trebuie sa le personalizez cum vreau eu... si as vrea sa scriu si CNP-ul meu pe acele placute. User-ul de pe siteul ww.okazii.ro este pilot 33 (http://www.okazii.ro/comunitati/okazia-lui/pilot33.html) . Pe pagina lui o sa vedeti multi oameni care au cumparat si care spun ca au fost multumiti de serviciile oferite.
Eu ma tem ca nu cumva acel user sa foloseasca datele mele personale, si mai ales CNP-ul, in scopuri proprii. Parintii mei imi spun ca ala ar putea sa imi faca mie alt buletin, sa cumpere apartemnt pe numele meu si apoi eu sa platesc miliarde etc etc etc. Ar putea sa faca asa ceva? Explicati-mi si mie, ca sunt derutat rau de tot, ce se intampla daca foloseste CNP-ul meu? Nu mai inteleg nimic de la nimeni...

Multumesc mult

1 răspuns:
| Munteanu_Cristian_1975 a răspuns:

Ce iti recomand este sa te duci la Crangasi in complexul e-magului la etaj si gasesti acolo un magazin care face pe loc dog tag-uri. dictezi pe loc ce vrei sa scrie pe ele, asa esti sigur ca datele tale nu sunt inregistrate sub nici o formă.