| cristianorudi7 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar placute de identificare de pe net si trebuie sa le personalizez cum vreau eu... si trebuie sa scriu si CNP-ul meu pe acele placute... Eu ma tem ca nu cumva acel user sa foloseasca datele mele personale, si mai ales CNP-ul, in scopuri proprii. Ar putea sa faca asa ceva? Multumesc de ajutor

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu pentru ca nu are buletinul tau cu toate datele care vin pe el.

| cristianorudi7 explică (pentru mgtow):

Pai i-am dat normal datele de contact - adresa, telefon ca sa stie posta unde sa trimita produsul, dar as vrea sa scriu CNP-ul meu pe placutele alea si de-asta mi-e teama... sa nu il foloseasca intr-un fel anume...