| YLLL a întrebat:

Vreau sa imi cumpar teelefon nou daar nu stiu de care. Ce spuneti de nokia 7610 supernova?big grin merita? sau Nokia 3600 slide? samsung u600. nokia 7373?laughing care mi. l recomandati?big grin

15 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Nokia 7610 Supernovawinking

| Marii a răspuns:

Nokia 7610 supernova am eu si este destul de bun. Si ti-l recomand, face poze foarte frumoase, avand si camera de 3. 2 megapixeli pe cand un 7373 are doar 2 mp. Sa te uiti doar la nokia nu si la alte marci. De 3600 nu stiu ce sa spun, ca nicio persoana pe care o cunosc nu are. Pana la urma e decizia ta. happy

| Cryssy a răspuns:

Iti recomand sa iti cumperi un telefon NOKIA, pentru ca marca de telefoane Nokia este cea mai buna.winking

| Gabry a răspuns:

Eu am samsung u600 si crede-ma e super tare!

| ✿puffa✿ a răspuns:

Sa nu te aud cu Samsunglaughing. e ca mai proasta firma...deci.eu am asa:
-LG cookie
-LG gw620 cu android(pe care il recomand cu caldura tuturor)
deci eu as zice sa iti iei un Nokia 7373... e super dragut:X:X

| YLLL explică:

Stiu cristinutza.big grin as vrea nokia 7610 supernova da am auzit ca se albeste ecranu.

| YLLL explică:

Acum trebuie sa aleg intre nokia 3600 slide (roz) si nokia 7610 supernovabig grin

| Elena97M a răspuns:

Buna.
Toti cu Nokia dar eu cu Samsung. Eu am SGH-J150. Matusa mea are SGH-J700 si e super fain. Iti recomand SGH-J700 dar poti intra pe niste site-uri si iti poti alege orice telefon pe placul tau de pe un site.

SUCCES in cautarea lui. :d

| fetitza a răspuns:

Nokia 7373... e praf.laughing

eu zc k celelalte sunt bune... dar ala nu...tongue

| SpikE a răspuns:

Eu unu iti zic sincer nu te uita la 1-2 milioane in plsu si ia-ti ceva ce iti place si are de toate, sa nu-ti iei supernova e varza! iti recomand sa-ti iei un nokia N series

| SpikE a răspuns:

Eu unu iti zic sincer nu te uita la 1-2 milioane in plsu si iati ceva ce iti place si are de toate , sa nu-ti iei supernova e varza! iti recomand sati iei un nokia N series

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing a avut o fata 7373 laughing dupa cateva zile era negru laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 3600 slide

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ia-ti nokia 7373 k cumnatamea al are de 3 ani si nu a patit nimic