| Georgi10 a întrebat:

Vreau sa imi descalcesc parul ca mi s-a incalcit drept la radacina. ce sa fac? rasp, urgeeent! funda!

Răspuns Câştigător
| R0byi a răspuns:

Mergi rapid la magazinul cel mai apropiat si i-ati o solutie Hair Repair pentru par uscat si dai cu solutia,de cateva ori cu peria si gata, s-a descalcit cat ai bate din palme, funda te rog!

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Trebuie să faci baie la cap, după care să aplici un balsam și un spray pentru descurcarea părului (recomand Jhonson s baby).
Spray-ul costă în jur de 6-8 lei, și îl poți găsi la orice supermarket/magazin de cosmetice.
Baftă!