| DEADEND a întrebat:

dupa ce ma spal pe cap parul meu mediu (ajunge pana la gat) devine foarte moale si foarte pufos.Il descalcesc dar dupa ce imi pun mana in el iar e incalcit. Daca mi-l fac cu gel sau fixativ nu imi place cum sta, deoarece sta prea "posedat" si tare.In general mi-l fac cu placa, dar pot doar de abia dupa vreo 2-3 zile dupa ce l-am spalat deoarece oricat l-as indrepta acel timp in 2 zile nu vrea sa stea drept.
Ce sa fac ca sa nu imi mai stea asa pufos si moale deoarece nu imi place cum imi sta dupa spalare, ci inainte de spalare.

1 răspuns:
| незнакомкa123 a răspuns:

Salut iti recomand s-a folosesti de la Niveea, balsam dupa ce ai spalat parul usucal cu fen foarte bine, sa nu fie nici o suvita umeda, apoi parul o sa aiba volum si o sa stea aranjat. Sper ca ti-am ajutat.