| Gumaaaaaaaaaa a întrebat:

Vreau sa imi fac un id nou si nu am idei puteti sa ma ajutati? dau fundita p. s. ma cheama raluca

Răspuns Câştigător
| VeronicaLL a răspuns:

Gandeste-te la semnificatia numelui tau. Raluca poate fi explicat prin grecescul Ralle, Raletos (cu forma veche de Herakleios, care are ca baza de pornire "herakles" sau "hercule"), fiind compus la origine din numele zeitei Hera si "kleos" - "glorie".

Daca asta cautai.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Https://edit.yahoo.com/......gistration completezi spatiile si dupa ce ti-ai activat ID il deschizi cu messengerul.

| Gumaaaaaaaaaa explică (pentru mgtow):

Misogin ...ma refeream la cum sa ma scriu nu cum sa il fac