| TheDarkQeen13 a întrebat:

Vreau sa imi fac un jurnal si nu stiu cum sa incep, ce sa scriu, cum sa asez in pagina si din astea. Ma puteti ajuta, va rog...

1 răspuns:
| litah a răspuns:

Pai in primul rand notezi data zilei in care scrii iar apoi.:draga jurnalule.(ex. azi am invatat sa merg cu bicicleta..am cazut de x ori.m-am intalnit cu y.m-a suparat w... m-am sarutat cu z.zic si eu). poti lipi anumite obiecte mici si semnificative care sa iti aminteasca mai bine anumite lucruri si/sau poze. sper ca te-am ajutat, pupici