| Raluka_4832 a întrebat:

Vreau sa imi fac un prieten. cum pot sa il agat?(funda)

4 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! Nu incerca sa iti gasesti un prieten pe netwinking. Netu este inselator.Eu am avut norocul ca din intamplare sa cunosc un baiat chair pe acest site:X.Am ajuns sa fim foarte buni prieteni si nu doar pe mess ci ne-am si vazut fata in fata.Sa revin.In primul rand socializeaza.Iesi afara cu prieteni, poate niste prietene sa iti faca cunostinta cu alti prieteni de ai lor...Succes

| ELITE00BAT a răspuns:

Pai zi cati ani ai si mai vb

Răspuns utilizator avertizat
| spicer a răspuns:

Pai sa-ti spun cum imi plac mie fetele. sa nu fii fitoasa in fata unui baiat si sa fii mai baietoaica mai haioasa sa nu fi rusinoasa cu baietii ori ce subiect ari fi vb sa fi de treabawinking