| alessia a întrebat:

whistling vreau sa agat pe cineva...
niste >sfaturi?:
funda[love struck]

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Foarte bine. Daca iti doresti cu adevarat sa agati" pe cineva, citeste aici.O sa vrei sa imi dai 10 funde" dupa ce o sa intelegi;)
http://artaseductiei.ro/

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pistol,pune-l la tampla, apasa pe tragaci!

| Cåpåċεl a răspuns:

Date pe langa acea persoana, vorbest cu ea despre secrete, despre voi, ce va place, apoi dupa ce te`ai apropiat mai mult de ea, uitate in ochii ei si spune-i ca o/il placi si intreb`o/intreaba`l daca si el/ea te placehappy
funda?

| petruclaudiu78 a răspuns:

Procura-ti muuulte carlige!

| αηιтα a răspuns:

Trebuie sa te dai pe langa acea persoana,sa vorbiti despre lucruri de interes comun,fa-i complimente,respectai intimitatea,nu agasa acea persoana,fi tandra, nu te oferi pe tava, lasa-l sa te caute ca sa te doreasca mai mult ...nu uita te funda big grin