| jkjhcshbbzmb a întrebat:

Vreau sa imi fac unghiile (steagul germaniei) doar ca nu vreau toata unghia impartita in 3 culori, asa am mai avut.am vrut sa imi fac manichiura frantuzeasca si dupa steagul germaniei. voi ce idei aveti?

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu zic ca iti faci ceva mai simplut, o sa te incurci in atatea nuante happy. De ce nu incerci ceva cu roz pal, verde deschis si alb?

| th0xik candy a răspuns:

Ai putea sa iti faci la partea de sus de la french steagul ( daca intrebarea era legata tot de steagul germaniei ) laughing