| Piiink a întrebat:

Vreau sa imi iau un bison vreua sa strng bani mai repede cum pot face asta?

4 răspunsuri:
| OnlyMilkandHoney a răspuns:

Ia-ti o slujba part-time sau lucreaza la parinti.

| andra97 a răspuns:

Economii. Incearca sa nu mai cheltuiesti atatia bani.Iar banii pe care ii primesti cheltuieste cati mai putini si restul baga-i la pusculita.Asa vei reusi sa strangi cat mai multi bani si iti poti cumpara catelusul.winking

| Edyward a răspuns:

Pai daca stai la casa dutela vecini udale florile plante etc. Faci treaba prin curtea lor sau daca esti la bloc plimba catelul bunicii care i-ti va da ceva bani; 0

| jonydd a răspuns:

Eu zic sa mergi la munca ca odata si odata tot trebuie sa mergi, du-te undeva usor ce sti sa faci sau du-te la toate rudele si ajuta la cceva eu asa am facut si mi-am luat laptop in 3 zile