| draguta31 a întrebat:

Vreau sa imi spuneti repede... daca intalnesti un baiat si apoi te uiti la el si el la tine ce credeti ca vrea sa spuna?
funda pentru cel mai eficient raspuns.

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Daca intalnesti pentru prima data un baiat, iar tu te uiti la el, iar el la tine si pe deasupra va mai si zambiti, e clar happy! E un fel de 'chimie' intre voi. Incercati sa vorbiti! Funda?

3 răspunsuri:
| Cipri99 a răspuns:

Si eu ma mai uit dupa fete de fapt eu visez pe strada si ma uit la tot mai ales cand vad o fata cu decolteu si din astea normalc a ma uit ca sa e in natura si avem ochi.

| ğözde a răspuns:

Fetelor, va rog, terminati cu prostiile! Doar n-o sa vrea sa spuna ca te place din prima'. Off! Pana la urma, de ce i-a dat Dumnezeu ochi, nu sa se uite in jur? oh go on

| narog93 a răspuns:

Crezi ca noi suntem clarvazatorii?