| xXdoareuXx a întrebat:

Cum poti sa uiti cat mai repede de un baiat? tin la el dar as vrea sa-i punem capat.si vreau sa stiu cum pot sa-l uit cat mai repede.

Răspuns Câştigător
| chiury a răspuns:

Distreazate, petrece, iesi cu prietenele in oras... asta da garantie, ideea e sa nu scapi intr-un moment de singuratate si pe urma. buuum! vine gandul

2 răspunsuri:
| diana22 a răspuns:

Incearca sa ai niste activitati, o ocupatie mereu, sa citesti o carte te uiti la un film iesi cu prietenii...

| DureX93 a răspuns:

Lolz...da tu daca ti la el.si el la tine.de ce vrei sa pui capat? O_o... voi femeile aveti o constiinta de rahat :-J