| cristianorudi7 a întrebat:

Vreau sa imi tai parul din zona inghinala(este prea mare) pentru prima oara si am citit pe diferite site-uri ca cel mai bine este sa folosesti foarfeca cand te faci pentru. prima oara. Este bine sa fac acest lucru? De fapt as vrea sa mai las putin par, cam cat capatul pixului. In cat timp va creste parul daca folosesc foarfeca? Multumesc de ajutor

5 răspunsuri:
| dani9354 a răspuns:

Foarfeca?:O o sa te iriti categoric si de ce sa mai lasi? Incearca o masina de tuns (daca zici ca este mare) dupa care aparatul e ras!

| looolliika a răspuns:

Nu ti l-ai mai taoat ma odata?laughing nu ai mi-a pus intrebarea asta? laughing parca ti-am zis ce sa faci? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.
Foarfecă? Nu știu cât de bună e ideea asta... Ai putea folosi o cremă depilatoare pentru piele sensibilă sau lama, dar cu lama părul ți se va îndesa și nu va fi plăcut. Succes!

| Aliss_1909 a răspuns:

Incearca sa folosesti o foarfeca mica si ai grija sa nu te ranesti. Parul prima data va creste mai greu, cam intr-o saptamana. Cu cat te faci mai des cu atat va creste si parul mai des.

| tweety_4985 a răspuns:

Foloseste si tu crema depilatoare pentru zone sensibilewinking e mai bineeewinking