| cristianorudi7 a întrebat:

M-am facut pentru prima oara in zona inghinala cu foarfecuta(am 17 ani). Dupa ce am terminat, m-am tamponat cu putin spirt in zona aceea. As vrea sa ma ung pe acolo, am vazut undeva ca e bine sa te dai cu Fluocinolon N, dar eu din pacate nu am. Alta solutie pe care as putea sa o incerc? Acum ma mananca putin acolo, dar rezist. Multumesc de ajutor

Răspuns Câştigător
| anto22 a răspuns:

Wow ce rabdare de fier cu foarfecuta, Incearca si cu un big Gillete e 7 lei unul si foarte eficient + ca eu ma fac si pe picioare (practicand fotbal sunt nevoit) iar dupa epilare incearca sa nu te mai dai cu spirt nu e recomandat(in timp te vei irita si iti vor aparea mici bubite cu puroi) foloseste cutaden sau daca nu minunea crema de galbenele!