| AnnexDisaster a întrebat:

Vreau sa imprumut o carte... una mai horror, ce carte imi recomandati? vreau sa`mi atraga atentia, sau una cu vampiri nu stiu ceva big grin.

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Încearcă una dintre cărţile lui Stephen King sau John Saul.
De John ai putea încerca "Chinuieşte-i pe copii", iar de Stephen încearcă "Shining".

| AnnexDisaster explică (pentru Deny1333):

Merci, o sa vad ce pot face big grin.

6 răspunsuri:
| ColorBubbles a răspuns:

Daca vrei carti mai infricosatoare ai putea citi carti din seria ,,GOOSEBUMPS Cartile care iti dau fiori" eu am citit din cele 20 si ceva de carti doar sapte: Bun venit in casa mortilor,Nu coborati in pivnita! , Fantoma din vecini , Zambeste si mori,Blestemul mumiei , Bun venit in tabara de cosmar si Sange de monstru. Aceste carti sunt scrise de R.L. STINE. Succes!

| CristinaCrisy a răspuns:

Seria amurg e f f f impresionanta plingi in hohote dar e si de horror
sau poti incerca cartea,, domnisoara christina de mircea eliade,, este despre un spirit

| nicoletamariana a răspuns (pentru CristinaCrisy):

Iti recomand cu incredere twilight adica amurg luna noua si celelalte sunt nemaipomenite si le poti citi online pe cartielectronice.blogpot.com le poti descarca in PC

| CristinaCrisy a răspuns:

Te doare mana d-o fundisaa? plzzz

| AnnexDisaster explică (pentru CristinaCrisy):

Nu ma doare mana de fundita dar poate nu am gasit rasp tau impresionant, pentru ca mie nu`mi prea place Amurg xD. Scz puppy dog eyes.