| LauraFll a întrebat:

Vreau sa incep sa-mi fol. alt machiaj. sunt blonda, sunt alba la fata, am ochii albastrii. si as vrea creion, dar alta culoare. ce mi sa-r potrivi?

Răspuns Câştigător
| roxanaaa a răspuns:

Creionu albastru. mai deschis. sa aplici pudra mai alba ca sa se potriveasca si cu tenul tau. sa nu fol ruj. laughing
alt creion ar mai fi un verde tot asa mai rece si ai putea sa combini cu alabstru adica faci linia prima data albastra si dupa inca o linie da sa vina exact desupra celei alabastre sa nu lasi spatiu. sa vezi ce bine o sa iasa.

3 răspunsuri:
| Lucky9441 a răspuns:

Incearca un creion negru, sau albastrubig grin, ar merge si mov depinde si cu ce te imbraci sper ca ti-am fost de ajutor, kiss:*