| babydolldeea a întrebat:

Vreau sa instalez sims 2 dar nu stiu de unde sa il downloadez si cum sa il instalez niste propuneri cineva?

1 răspuns:
| LoveForShania a răspuns:

Sincer, eu cred ca am rascolit tot Google`ul pentru niste Sims`uri, dar nimic. Daca gaseam, trebuia sa dau pe,, BUY'', si asa necesita un card de credit pentru calc, iar eu nu sunt in posesia acestuia!
O colega de`a mea are Sims 2, dar l-a cumparat dintr`un magazin de electronice, acolo unde sunt mai multe filme. jocuri pe CD etc. A dat in jur de 30 lei. Doar trebuie sa bagi CD`ul in calculator, dupa aia urmezi cu,, NEXT, NEXT'' pana la,, INSTALL'' si,, FINISH''. Nu se poate trimite pentru ca este sub forma unui folder care nu isi poate schimba valoarea la,, PROPERTIES''. Si folderele nu sunt acceptate de serverul YAHOO.
Daca il gasesti undeva, desi nu prea cred, anunta`ma si pe mine!