| Irina_Lavinia_1999 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati eu ascult melodii de iubire gen violetta cu titlul drumul nostru care spune cum se iubesc violetta si leon si melidia aia imi place chiar mult si o ascult in spanioala si in acel moment simt ca eu trebuie doar sa invat si sa nu ma gandesc la altceva in afara de carte oare am patit ceva?

1 răspuns:
| nico200 a răspuns:

Muzica te schimba in bine, de la ea m-am facut chitarista, dansatoare, invat mai bine si am si un iubit, si sunt mai relaxata cand ascult melodia aia, muzica te schimba in bine