| VisSs a întrebat:

Vreau sa ma apuc de un sport. Dar nu sunt sigura de ce sport. Ce recomandati?big grin

Răspuns Câştigător
| piticot_7774 a răspuns:

Depinde sh de ce iti place tie.de ce te atrage.Handbalul este un sport frumos, la fel si voleiul, tenisul de camp...Ai foarte multe optiuni.O idee excelenta mai este sh inotul!smug

4 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Basketul sau Badmintonul. happy

| Scriitoarea a răspuns:

De karate, de arte martiale. Nu sunt asa de violente precum isi imagineaza unii. E sportul meu preferat si de asemenea il si practic cu mare placere. In plus inveti sa te aperi in fata pericolului.

| me4ever98 a răspuns:

Eu fac karate si chiar imi place[e adevarat sunt mai baietoasa]...sau poate inotul te atrage mai mult...:d

| Cookieblah a răspuns:

Voleii e un sport nu prea dur si mie una imi place :*:*