| aliceXd a întrebat:

Vreau sa ma apuc sa citesc o carte.Am citit pana acum "Tanara in coma" de Douglas Coupland si mi-a placut foarte mult.Imi puteti spune carti asemanatoare sau care v-au placut voua foarte mult? -

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Sophie Kinsella - "Supermenajera" - ti-o recomand.Este vorba despre o avocata care isi pierde locul de munca, iubitul si casa si este nevoita sa o ia de la capat, la tara unde nu cunoaste pe nimeni.

| pwp a răspuns:

Un thriller psihologicbig grinubla constrangere.Caut-o in biblioteci.
O carte romaneasca foarte cunoscuta: Invitatie la vals e Mihail Drumes

| darko23able a răspuns:

Mie cel mai mult mi-a placut CODUL LUI DaVINCI...o recomand tuturor