| RalucaAllen a întrebat:

Vreau sa ma apuc si eu de alergat.Cam in cat timp voi slabi si ma voi tonifia? Bine, eu nu sunt grasa, ba din potriva am 13 ani si cam 50 kg. dar am ceva grasime pe solduri, burtica si am si celulita Am muschi pe abdomen, chiar e foarte tare, dar daca am sunculita nu rezolv nimic! Cat in cat timp voi avea si eu patratele daca alerg si fac abdomene? :s Fundaaa! >: :*

Răspuns Câştigător
| DANA_1291 a răspuns:

Buna, am citit intrebarea ta:eu cred ca daca alergi cam 1 ora pe zi ai sa mai slabesti. Dar avand in vedere ca ai 13 ani si eu la fel, dar am 41 de kg. scuze ca am adaugat...

3 răspunsuri:
| RalucaAllen explică:

Nuuu...dar eu nu vreau sa slabesc! Vreau sa ma tonific si sa fiu mai sanatoata.Eu doar am intrebat! Ca daca tot alerg sa vad in cat timp vor aparea rezultatele happy

| NedelcuRemus a răspuns:

Pai in 5 luni.Bafta!

| Ramonax a răspuns:

Nu e o tragedie la varsta de 13 ani 50 de kg parerea mea e sa faci multe exerciti care se bazeaza mai mult pe abdomen iar la celulita foloseste niste creme naturale din plante eu am 16 ani si am 36 de kg nu am tinut cura de slabire ci doar cura d eingraseare dar nu a avut efect ...Eu am slabit mult din cauza dansului si de fiecare data dupa ce mancam faceam miscare sau treburi casnice ca sa elimin toxinele