| RalucaAllen a întrebat:

Vreau sa ma apuc si eu de alergat.Cam in cat timp voi slabi si ma voi tonifia? Bine, eu nu sunt grasa, ba din potriva am 13 ani si cam 50 kg. dar am ceva grasime pe solduri, burtica si am si celulita laughing Am muschi pe abdomen, chiar e foarte tare, dar daca am sunculita nu rezolv nimic! happy Cat in cat timp voi avea si eu patratele daca alerg si fac abdomene? :s Fundaaa! >: :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna raluca, hai sa iti povestesc ceva: acum doi ani faceam pregatire pentru proba sportiva la bac si am inceput serios de prin aprilie, cam asa. Pana in iulie am slabit 10 kilograme, pentru ca obisnuiam sa alerg 5 km in fiecare seara si nu numai faceam si abdomene si exercitiu la saltea, aratam suuuuuper :X:X! Cert este ca aveam o viata activa caci locuiam la tara, insa nu slabeam niciun gram daca nu ma apucam de sport. Apoi a venit facultatea... si am pus inapoi caci nu am mai facut nimic toata ziua laughinghee hee asa ca daca te apuci de sport, trebuie sa continui, pentru un efect mai indelungat si o viata sanatoasa, caci nu numai ca vei slabi, dar in vreo 2 luni iti tonifici si organismul, iar pe deasupra vei incepe sa te simti si mai bine din punct de vedere fizic, si nu numai! spor mult! rezultate vizibile vei avea, dupa cum am spus, in vreo 2 luni, depinde si de metabolismul tau, dar in fapt, vei incepe sa slabesti dupa primele 2 saptamani! succes!

2 răspunsuri:
| RalucaAllen explică:

Am 1,65!

| Andreea_6994 a răspuns:

Depinde ce inaltime ai? si cate kg ai in plus