| Krystina0xd a întrebat:

Vreau sa ma duc la profilul bilingv engleza,sincer chiar cred ca merita fiindca iubesc lb engleza, dar as avea o problema:liceul la care doresc sa ma duc nu stiu daca are acest profil..stiu ca toti elevii care vor sa se duca la filologie se duc acolo, dar or fi avand si un astfel de profil? oare sa intreb pe cineva? FUNDA si multumesc anticipat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Filologie trebuie sa gasesti bilingv engleza, dar te sfatuiesc sa te duci mpe intensiv, e mai multa engleza. Succes!