| Charlotte02 a întrebat:

Vreau sa ma epilez pe burta si pe spate.Care este cea mai buna metoda? Daca ati folosit vreo crema depilatoare care a dat rezultate va rog sa imi recomandati, si ce parere aveti despre epilarea cu bigul in aceste zone :d funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei.Un sfat inainte sa faci asta: daca nu ai nevoie de epilare nu o fa.Pentru ca aceste zone sunt cele mai urate pentru epilare.Acestea plus mustata si mainile.hee hee Dar daca e nevoie neaparat, clar trebuie sa folosesti crema depilatoare caci parul va creste imediat si nu vrei sa ai ''iarba '' pe burtica ta ...sau pe spatele tau.happy Good luck!

| Twichh a răspuns:

Poti sa te epilezi si cu bigul, dar va creste repede. Bafta :*