| LCD a întrebat:

Vreau sa ma ingras! vreau un meniu din partea voastra pe cateva zile...sau mic dejun, pranz si cina...cu alimente care credeti ca m ar ajuta, sa pun kg. dar si sanatoase. legume eu stiu thinking efectiv mi e lene sa mananc.si am slabit...si nu mi placecrying mananc de 2 ori pe zi...si prostii...astept big grin

2 răspunsuri:
| rozalia25 a răspuns:

Dimineata: banane cu lapte si cereale (delicios). Pranz: neaparat o ciorba cu smantana si un felul 2 cu ceva carnita, plus la desert o praji, seara sendwichuri calde cu ceai sau suc de fructe. Ca sa-ti vina pofta de mancare ia si niste spirulina, e naturala si nu are contraindicatii.

| yourfriend_1956 a răspuns:

Mananca cate o ciocolata pe zi si o sa vezi ce burtica faci...:pe